/Certyfikacja_szkolenia_dla_handlowcow.html Certyfikacja - Szkolenia dla handlowców

Sprzedaż

Certyfikacja, szkolenia dla handlowców

Program certyfikacji Handlowców to cykl aktywności, które przygotowują Handlowców do skutecznego wykonywania stawianych im zadań. W ramach programu uczestnicy biorą udział m.in. w szkoleniach na sali, szkoleniach e-learningowych, warsztatach, coachingach w miejscu pracy oraz wymieniają się doświadczeniami i biorą udział w aktywnościach przygotowanych na platformie e-learningowej e-profes.

Program osadzony jest w realiach Państwa firmy oraz dopasowywany do potrzeb, poziomu wiedzy i umiejętności uczestników. Każdy uczestnik, który uzyska pozytywny wynik na egzaminie końcowym, otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. Pozostałe osoby otrzymują zaświadczenie o udziale w programie.

Korzyści, czyli dlaczego warto?

  • Udział w programie pozwala na uporządkowanie posiadanej wiedzy i umiejętności oraz możliwość zastosowania ich w praktyce podczas interaktywnych ćwiczeń.
  • Program daje możliwość zidentyfikowania obszarów rozwoju Handlowców.
  • Program certyfikacji to szansa na wyłonienie Handlowców o najwyższym potencjale i dużej motywacji do pracy.
  • Udział w programie to rozwój i ujednolicenie kompetencji oraz możliwość zwiększenia samodzielności oraz efektywności pracy Handlowców.

Zapraszamy!

Zapytaj o ofertę

* - pola wymagane

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz został wysłany, dziękujemy.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.