/Programy_regionalne.html Programy regionalne

Dotacje

Programy regionalne

Regionalny Program OperacyjnyW ramach perspektywy finansowej 2014-2020 powstało 16 Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO) dla poszczególnych województw. Ich celem jest wspieranie rozwoju wszystkich regionów. Dofinansowaniu podlegają zarówno działania inwestycje jak i szkoleniowo – doradcze. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z szerokiej palety możliwości.

Służymy pomocą w opracowaniu merytorycznym wszelkich treści łączących się z doradztwem i szkoleniami w biznesie. PROFES angażuje się zarówno w opracowanie wsadu merytorycznego na etapie pisania wniosków, jak również na etapie realizacji ww. działań. Zapraszamy do współpracy.

Zapytaj o ofertę

* - pola wymagane

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz został wysłany, dziękujemy.

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec