/Szkolenia-zarzadzanie-zasobami-ludzkimi.html Zarządzanie zasobami ludzkimi | Szkolenia HR - Profes

HRM

Zarządzanie zasobami ludzkimi, szkolenia HR

Pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy, kluczowym dla wzrostu konkurencyjności

Sukces przedsiębiorstwa zależy przede wszystkim od optymalnego wykorzystania zasobów, jakimi ono dysponuje. Jednym z decydujących zasobów każdej firmy są jej pracownicy, stąd tak ważna jest ocena ich kompetencji oraz właściwa polityka kadrowa. Bez wątpienia, trudno jest zidentyfikować potencjał pracowników bez odpowiednich szkoleń HR. To właśnie one są dziś motorem napędowym wszelkich pozytywnych zmian zachodzących w organizacjach.

Profesjonalne zarządzanie zasobami ludzkimi w każdej firmie przynosi pozytywne rezultaty, dlatego szukając sposobu na to, by rozwój przedsiębiorstwa nabrał rozpędu, warto postawić właśnie na takie działanie. Jednym ze sprawdzonych sposobów na odkrycie pełnego potencjału organizacji są szkolenia HR, które dają odpowiedzi na wiele pytań dotyczących łączenia interesów pracodawcy oraz pracownika. Dzięki sprawnemu zarządzaniu zasobami ludzkimi, stworzą Państwo pracownikom idealne warunki do rozwoju oraz zyskasz zyskają pewność, że kluczowe role w Państwa przedsiębiorstwie są pełnione przez osoby o właściwych kompetencjach i umiejętnościach.


Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, zarządzanie zasobami ludzkimi ma znaczenie i powinno współgrać ze strategią rozwoju firmy. Prowadzone przez nas szkolenia HR przeznaczone są zarówno dla działów personalnych, jak i kadry zarządzającej. Poprzez uczestnictwo w takich zajęciach można w krótkim czasie zwiększyć efektywność i zyskać umiejętność modelowania procesów personalnych. Odpowiednia polityka kadrowa pozwala zwiększyć świadomość pracowników na temat roli, jaką pełnią oni w przedsiębiorstwie. To z kolei daje podstawy do budowania z nimi pozytywnej relacji opartej na lojalności oraz zaufaniu.

Trzeba pamiętać, że zarządzanie zasobami ludzkimi to zadanie trudne, wymagające posiadania odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Dla wielu firm takie szkolenia HR mogą stać się wyraźnym bodźcem do stworzenia prężnie funkcjonującego, profesjonalnego działu HR, którego działalność pozwoli lepiej wykorzystać posiadane zasoby ludzkie. Służymy Państwu naszymi najlepszymi praktykami w wyborze i wdrożeniu zgodnej z wartościami firmy strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Zacznijmy od spotkania i rozmowy. Jesteśmy przekonani, że wiedza jaką przekazujemy w ramach naszych szkoleń HR pomoże rozwinąć Państwa organizację.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec